VeMa beauty

Pojďme spolu objevit Vaši krásu... Protože každá žena je krásná

Je pro Vás každodenní líčení a odličování noční můrou? Nemáte čas na líčení, nebaví Vás to nebo se líčit nemůžete, ať již ze zdravotních důvodů nebo Vám to Vaše aktivity nedovolí? Řešením pro Vás by mohl být permanentní make-up (PMU).

Představte si, že se ráno probudíte a jste upravená. Jdete do bazénu, sauny či sportovat a nemusíte kontrolovat Vaše líčení. Nosíte brýle a líčení je pro Vás komplikované? I Vy můžete být krásně a přirozeně upravená.

Pokud uvažujete o PMU, je vždy důležité zjistit, zda je pro Vás vhodný. Zajímají Vás podrobnosti o této metodě permanentního líčení? Můžete se podívat zde do záložky Otázky & odpovědi, kam jsem pro Vás sepsala nejčastější dotazy. Pokud upřednostňujete osobní setkání, je možné se objednat na konzultaci, kde můžeme vše probrat a já Vám pomohu vybrat pro Vás nejlepší řešení.


Pokud chcete pouze zvýraznit tvar či barvu svého obočí, ale netroufáte si, nechcete nebo nemůžete podstoupit permanentní make-up, můžete využít barvení obočí Bio Brow Hennou či barvení kvalitními InLei barvami.


Nemáte ráda umělé, prodloužené, lepené řasy, ale i přesto byste ráda ty své zvýraznila, natočila a vyživila? Pak je právě pro Vás vhodný Lash Filler. Možná jste již slyšela o Lash Liftingu či Lash Botoxu. Lash Filler je nástupce těchto metod. A v čem je jiný? Lash Filler řasy vyživuje a posiluje po celou dobu aplikace, od začástku, až do konce, zatímco u Lash Liftingu se výživa (Lash Botox) nanáší až na konci procedury. Lash Filler vyživuje řasovou cibulku, to ovlivňuje strukturu řas i měsíce po aplikaci a řasy tím zesílí až o 24%. Vhodné pro klientky, které chtějí zvýraznit své řasy i pro klientky, které mají řasy poškozené a oslabené (např. po sundání lepených řas).