VeMa beauty

Pojďme spolu objevit Vaši krásu... Protože každá žena je krásná

Vážené klientky, mám pro Vás další novinku :-) Od dubna rozšiřuji nabídku svých služeb o všechny druhy prodlužování řas (řasa na řasu, volume,...). Takže Vy, co si nerady líčíte řasy, nesnesete rozmazanou řasenku a chcete mít stále dokonalý pohled, se můžete těšit :-)


Milé dámy, od 16. 03. 2020 mám pro Vás připravenou novinku :-) natočení, výživa, obarvení a celkový efekt prodloužení Vašich přírodních řas - LASH FILLER. Takže Vy, co nechcete umělé řasy, ale rády byste zvýraznily své, neváhejte a zavolejte si o svůj termín :-)


Připravila jsem pro Vás akci :-)

SLEVA 20% na jakékoliv ošetření permanentního make-upu při objednání do 29. 02. 2020

Tak šup šup, ať se na Vás dostane ;-)


Pokud budete chtít udělat svým blízkým radost, mám pro Vás připravené dárkové poukazy, které lze využít na jakékoliv služby


Nabízím Vám speciální úpravu obočí Bio Brow Hennou :-)

Vhodné pro klientky, které mají své chloupky na obočí a pouze chtějí zvýranit jeho tvar či barvu. Tato metoda má větší výdrž než klasické barvy a obarví i pokožku. 

Barva vydrží na chloupkách až 6 týdnů. Na pokožce vydrží několik dní až 2 týdny. Výdrž na pokožce závisí na mnoha faktorech - typu pokožky, na odstínu barvy (světlé odstíny se obvykle vymývají do týdne a tmavé odstíny drží déle)

Touto metodou se dá docílit i stále žádanějšího ombré efektu obočí, takže se máte na co těšit i Vy, které nechcete nebo nemůžete podstoupit permanentní make-up ;-)