VeMa beauty

Pojďme spolu objevit Vaši krásu... Protože každá žena je krásná

Microblading

Microblading neboli vláskování obočí je speciální metoda, při které se ruční čepelkou vykreslují jednotlivé chloupky. Jde o nejpřirozenější metodu permanentního make-upu obočí. Touto technikou lze upravit tvar, asymetrii i hustotu obočí. Microblading není vhodný pro mastnou a pórovitou pleť.


Pudrové obočí

Pudrové obočí také můžete nalézt pod názvem stínované, ombré obočí či shading. Jedná se o techniku, která se provádí speciálním strojkem na permanentní make-up s mikro jehličkou, která svým kmitem vpichuje pod kůži barevný pigment a postupně se vykresluje tvar obočí bez ostrých hran. Tato metoda odpovídá tomu, když si obočí upravíte stíny či tužkou. Výhodou je, že se tato metoda hodí pro každý typ pleti.


Microblading s pudrovým efektem

Kombinovaný permanentní make-up obočí je tvořen dvěma technikami. Pokud potřebujete doplnit jednotlivé chloupky a zároveň chcete podtrhnout tvar či zvýraznit barvu, je vhodné tyto metody zkombinovat. Základní tvar obočí se jemně vystínuje světlejší barvou pigmentů a tmavšími odstíny se dotváří jednotlivé chloupky.


Oční linka

Můžete se setkat s horní i dolní oční linkou. Jedná se o techniku, která se provádí speciálním strojkem na permanentní make-up s mikro jehličkou, která svým kmitem vpichuje pod kůži barevný pigment. Horních linek je několik druhů:

  • Linka v řasovém oblouku – tento styl linek je nejjemnější a je vhodné pro všechny klientky, které chtějí docílit efektu hustších a výraznějších řas. Tato linka se aplikuje od první k poslední řase.
  • Klasická oční linka – tyto linky se aplikují od vnitřního koutku oka, kde je linka nejtenčí a rozšiřují se směrem k vnějšímu koutku oka. Tyto linky mohou být tenké (vhodné pro klientky, které chtějí zvýraznit oči v přirozeném stylu), středně široké (vhodné pro klientky, které jsou zvyklé se líčit), a nebo silné linky (vhodné pro klientky, které se výrazně líčí každý den a chtějí si tento styl zachovat po celý den).
  • Stínovaná oční linka (neboli kouřový efekt) – tento styl linek vypadá, jako když si tužkou nalíčíte linku, kterou u vnějšího koutku oka rozetřete do ztracena a vytvoříte tak „rozmazaný vzhled.“ Na vnějším koutku tyto linky vypadají jako oční stíny (vhodné pro klientky, které jsou zvyklé si líčit oční stíny)

Permanentní make-up rtů

Tato metoda je určená pro klientky, které chtějí mít zvýrazněné a upravené rty bez použití tužky či rtěnky. Touto metodou se dá vyrovnat nepravidelná pigmentace rtů, asymetrie či nevýrazná kontura. Máme několik technik, které se používají. Můžete mít zvýrazněnou pouze konturu rtů, konturu rtů se stínováním nebo zvýrazněné celé rty. Je vždy důležité vybrat metodu, která bude klientce nejvíce sedět, a hlavně správný odstín (je dobré si přinést Vaši oblíbenou rtěnku či tužku). Provádí se speciálním strojkem na permanentní make-up s mikro jehličkou, která svým kmitem vpichuje pod kůži barevný pigment.


Barvení obočí Bio Brow Hennou

Pokud chcete zvýraznit tvar či barvu svého obočí, ale netroufáte si, nechcete nebo nemůžete podstoupit permanentní make-up, je právě pro Vás vhodná metoda barvení obočí Bio Brow Hennou. Barva chytá i na kůži a je tak vhodná pro klientky, které potřebují doplnit nějaké místo, kde chloupky chybí. Tato metoda má delší výdrž, než klasické barvy, na chloupkách až 6 týdnů. Na pokožce vydrží několik dní až 2 týdny. Výdrž na pokožce závisí na mnoha faktorech - typu pokožky, odstínu barvy (světlé odstíny se obvykle vymývají do týdne, tmavé odstíny drží déle). Touto metodou se dá docílit i stále žádanějšího ombré efektu obočí. Součástí tohoto ošetření je i úprava tvaru obočí.


Klasická úprava obočí

Pokud chcete zvýraznit tvar či barvu svého obočí, máte dostatek chloupků a nechcete obarvit kůži, tak Vám nabízím barvení obočí kvalitními InLei barvami. Součástí tohoto ošetření je i úprava tvaru obočí.


Lash Filler

Nemáte ráda umělé, prodloužené, lepené řasy, ale i přesto byste ráda ty své zvýraznila, natočila a vyživila? Pak je právě pro Vás vhodný Lash Filler. Možná jste již slyšela o Lash Liftingu či Lash Botoxu. Lash Filler je nástupce těchto metod. A v čem je jiný? Lash Filler řasy vyživuje a posiluje po celou dobu aplikace, od začátku, až do konce, zatímco u Lash Liftingu se výživa (Lash Botox) nanáší až na konci procedury. Lash Filler vyživuje řasovou cibulku, to ovlivňuje strukturu řas i měsíce po aplikaci a řasy zesílí až o 24%. Vhodné pro klientky, které chtějí zvýraznit své řasy i pro klientky, které mají řasy poškozené (např. po sundání lepených řas).